Recenzje
Kampania produktowa adwords. Kampania produktowa adwords to najlepsza promocja sklepu.
Haft komputerowy. Hafciki, Haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.

Wyszukaj stronę        

Sale konferencyjne Nowy Sącz


sale konferencyjne Nowy Sącz - dworwbrzeznej.pl

sale konferencyjne Nowy Sącz - dworwbrzeznej.pl
Organizujesz spotkania biznesowe na terenie Nowego Sącza i okolic, skorzystaj z oferty przygotowanej przez właścicieli Dworu w Brzeznej. Mamy do zaoferowania dwie klimatyzowane sale, które moga pomieścić w sumie 200 osób. Smaczna kuchnia i nowoczesne urządzenia wg standardów europejskich.Dodatkowo dla zmęczonych gości w ofercie mamy pokoje na poddaszu. A wszystko to w eleganckich dworskich wnętrzach, które specjalnie dla naszych Gości przywróciliśmy do świetności sprzed lat. Więcej informacji o naszych salach konferencyjnych, znajdą Państwo na naszej stronie www.dworwbrzeznej.pl Dwór położony jest w małym ale przepięknym parku, który wraz z nim tworzy miejsce o niepowtarzalnej atmosferze.
http://www.dworwbrzeznej.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Sale konferencyjne

Sale konferencyjne
Wyszukiwarka obiektów na konferencje oraz sal konferencyjnych z Gdańska, Krakowa czy Warszawy, która pomaga w znalezieniu najtańszej sali konferencyjnej z danego miasta jest obecnie jednym z lepszych rozwiązań dla osób indywidualnych i firm szukających sal konferencyjnych oraz hoteli. Portal Konfera.pl umożliwia wybranie i szybką rezerwację najlepszego miejsca na konferencje oraz noclegu w wybranym regionie Polski, a także ich późniejszą rezerwację bezpośrednio z naszej strony.
http://www.konfera.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt