Recenzje
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.
pisanie pracy licencjackiej. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie pracy licencjackiej to błahostka.
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.

Wyszukaj stronę        

Sale konferencyjne Nowy Sącz


sale konferencyjne Nowy Sącz - dworwbrzeznej.pl

sale konferencyjne Nowy Sącz - dworwbrzeznej.pl
Organizujesz spotkania biznesowe na terenie Nowego Sącza i okolic, skorzystaj z oferty przygotowanej przez właścicieli Dworu w Brzeznej. Mamy do zaoferowania dwie klimatyzowane sale, które moga pomieścić w sumie 200 osób. Smaczna kuchnia i nowoczesne urządzenia wg standardów europejskich.Dodatkowo dla zmęczonych gości w ofercie mamy pokoje na poddaszu. A wszystko to w eleganckich dworskich wnętrzach, które specjalnie dla naszych Gości przywróciliśmy do świetności sprzed lat. Więcej informacji o naszych salach konferencyjnych, znajdą Państwo na naszej stronie www.dworwbrzeznej.pl Dwór położony jest w małym ale przepięknym parku, który wraz z nim tworzy miejsce o niepowtarzalnej atmosferze.
http://www.dworwbrzeznej.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Sale konferencyjne

Sale konferencyjne
Wyszukiwarka obiektów na konferencje oraz sal konferencyjnych z Gdańska, Krakowa czy Warszawy, która pomaga w znalezieniu najtańszej sali konferencyjnej z danego miasta jest obecnie jednym z lepszych rozwiązań dla osób indywidualnych i firm szukających sal konferencyjnych oraz hoteli. Portal Konfera.pl umożliwia wybranie i szybką rezerwację najlepszego miejsca na konferencje oraz noclegu w wybranym regionie Polski, a także ich późniejszą rezerwację bezpośrednio z naszej strony.
http://www.konfera.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt