Recenzje
Wycena diamentów. Najlepsza lokata to inwestycja w Wycena diamentów i diamenty - zainwestuj bezpiecznie swoje pieniądze!
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!

Wyszukaj stronę        

Usługi


Wirtualne biuro warszawa

Wirtualne biuro warszawa
Wykonując zadania postawione przed naszą firmą, proponujemy naszym Klientom bogatą gamę usług, które wszystkie należą do dziedziny najogólniej rozumianego wsparcia firmy. Wspomniane Usługi to w głównej mierze: sprzedaż nowych spółek, wirtualny sekretariat, wynajmowanie na godziny sal konferencyjnych i biurowych stanowisk pracy, tłumaczenia, usługi finansowe, w dziedzinie reklamy oraz IT. Jesteśmy ukierunkowani na budowanie długookresowych, stałych związków z naszymi Klientami. Nigdy nie tracimy z oczu Ich specjalnych potrzeb i dlatego każdorazowo staramy się indywidualnie kształtować oferowane im propozycje współpracy.
http://e-dzialalnosc.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wirtualny sekretariat

Wirtualny sekretariat
W punktach regionalnych naszej firmy (Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice) oferujemy do dyspozycji Klientów nowocześnie wyposażone pomieszczenia konferencyjne. Istnieje możliwość np. odbyć spotkanie firmowe, zrealizować warsztaty albo rekrutację. Nieduża opłata za godzinę w powiązaniu z dostępnością nieodzownych narzędzi pracy (rzutnik cyfrowy, flipchart, bezprzewodowe połączenie z Internetem), a także zaplecza socjalnego, czynią tę propozycję faktycznie zachęcającą. W odróżnieniu od konkurencji, np. hoteli, także wynajmujących sale konferencyjne, wykonujemy na życzenie naszych Klientów także podstawową obsługę sekretariatu, jak choćby druk lub skanowanie dokumentów; na życzenie organizujemy im też catering.
http://e-uslugi.org.pl
Zgłoś nie działający link/spam

oklejanie samochodów mazowsze

oklejanie samochodów mazowsze
Drukujemy na foliach, banerach, papierach powlekanych, canwasie, backlighcie, blockoucie, foli O.W.V., siatkach, flagach, Produkujemy ścianki wystawiennicze, rollupy, szyldy i banery Oklejejamy samochody i witryny Druk solwentowy jest to jedna z najnowocześniejszych metod wydruku,najczęściej wykonywana w ploterze atramentowym, gdzie standardowe tusze na bazie wodnej zastąpiono pigmentowymi tuszami solwentowymi. Wykorzystywane w technice druku solwentowego atramenty wykazują wysoką na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych tj. promieniowanie UV. Ponadto pozwalają na wykonanie grafiki na wszystkich podłożach (głównie z zawartością PCV)
http://www.druk-solwentowy.com
Zgłoś nie działający link/spam

rozdzielnie elektryczne

rozdzielnie elektryczne
Firma EL-BIG specjalizuje się w prefabrykacji rozdzielni elektrycznych niskiego napięcia. Wykonujmy rozdzielnice według przyjętych standardów jak również według indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy: rozdzielnie budowlane do zasilania placów budowy, szafy kablowe w postaci złączy kablowych, szafki licznikowe oraz rozdzielnie pomiarowe w różnych wykonaniach technicznych w obudowach z tworzywa termoutwardzalnego. Na nasze wyroby posiadamy stosowne certyfikaty oraz deklaracje zgodności
http://www.elbig.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt