Recenzje
Wycena brylantĂłw. Najlepsza lokata to inwestycja w Wycena brylantĂłw .
www.e-almatur.pl. Najlepsze oferty obozów i kolonii dla dzieci na stronie www.e-almatur.pl .
czyszczenie okien na wysokości Lewi. Kompleksowe czyszczenie okien na wysokości Lewi . Zapraszamy

Wyszukaj stronę        

Usługi


parapety Kielce

parapety Kielce
Jesteśmy nowoczesną firmą produkcyjno-handlową, w szczególności specjalizująca się w produkcji parapetów zewnętrznych, wewnętrznych oraz obróbek blacharskich. Obsługujemy duże i małe inwestycje (detal, hurt) jak i indywidualnych klientów. Współpracując z nami masz pewność, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie, a nasze porady ułatwią Ci podjęcie decyzji. Oferujemy atrakcyjne rabaty dla naszych stałych klientów. Proponujemy korzystne warunki współpracy, brak ukrytych kosztów, lojalność, rzetelność oraz szybką realizacje zleceń. Nasza firma wchodzi na rynek, przez co oferujemy najniższe ceny parapetów zewnętrznych w obrębie Kielc.
http://www.zaw-blach.pl
Zgłoś nie działający link/spam

instalacje sanitarne

instalacje sanitarne
Głównym zakresem działalności firmy jest projektowanie instalacji i sieci sanitarnych, grzewczych, gazowych, instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Od 2009 roku do swojej oferty wprowadziliśmy sporządzanie charakterystyk świadectw energetycznych budynków. W rozwiązaniach projektowych opieramy się na produktach uznanych firm działających w branży związanej z techniką grzewczą i sanitarną. Wykonujemy kompletne dokumentacje projektowo-kosztorysowe wraz ze wszystkimi opracowaniami oraz uzgodnieniami i decyzjami niezbędnymi do uzyskania pozwolenia na budowę. Posiadane uprawnienia budowlane wykonawcze i projektowe pozwalają na kierowanie robotami oraz prowadzenie nadzorów nad realizacją inwestycji.
http://www.grins-instalacje.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Taxi Wieliczka

Taxi Wieliczka
Całodobowe usługi taxi w Wieliczce i okolicach. Wykonujemy inne usługi takie jak: przesyłki kurierskiej, zakupy, dowozimy paliwo, pomagamy uruchomić samochod (wozimy kable rozruchowe), wozimy linke holownicza, przewozimy zwierzęta domowe. Istnieje możliwość negocjacji ceny przed rozpoczęciem kursu. Istnieje możliwość zamówienia taksowki na określony termin. Promocyjne ceny na przejazdy w dalsze odległości. Transfery na lotniska: Kraków - Balice, Katowice - Pyrzowice, Warszawa - Okęcie. Organizujemy przejazdy wycieczkowe w najciekawsze miejsca w Polsce: Oświęcim (oboz koncentracyjny Auschwitz), Zakopane (Tatry), spływ Dunajcem, Częstochowa i inne według potrzeb.
http://www.taxi-wieliczka.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wirtualne biuro - Katowice

Wirtualne biuro - Katowice
Wirtualne biuro jest nowoczesną propozycją w zakresie ułatwień dla prowadzących działalność gospodarczą. Z formalnoprawnego punktu widzenia umożliwia ono ustanowienie adresu firmowego w atrakcyjnej lokalizacji, która z pewnością bardziej służy obrazowi przedsiębiorstwa w oczach klientów aniżeli przykładowo adres jego siedziby w domu prywatnym lub w zaniedbanym budynku biurowym pod miastem. Aby uzyskać więcej informacji, wystarczy odwiedzić stronę: http://uslugidlafirm.eu.
http://uslugidlafirm.eu
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt