Recenzje
Lekarze. Spis szpitali, aptek, Lekarze .
organizacja urodzin dla dzieci kraków. Profesjonalna organizacja urodzin dla dzieci kraków . Zapraszamy
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.

Wyszukaj stronę        

Usługi


HOTEL - PSI RELAKS | DLA PSÓW I KOTÓW KIELCE

HOTEL - PSI RELAKS | DLA PSÓW I KOTÓW KIELCE
Hotel PSI RELAKS znajduje się w przyjemnej, spokojnej okolicy na Osiedlu Bukówka na obrzeżach Kielc. Po wielu latach opieki nad psami i kotami własnymi, znajomych i rodziny postanowiliśmy przekształcić nasz dom w miejsce gdzie możemy zajmować się tym profesjonalnie. Jako jedyni zapewniamy naszym gościom pobyt w warunkach domowych! W naszym hotelu mamy 5 stanowisk, które znajdują się w domu. Dzięki temu możemy poświęcić każdemu z naszych gości odpowiednią ilość uwagi i mieć oko na naszych podopiecznych przez całą dobę. Do dyspozycji pieski mają również ogromny wybieg w ogrodzie, odpowiednio podzielony, aby w razie potrzeby każdy pies mógł przebywać sam.
http://www.psirelaks.pl
Zgłoś nie działający link/spam

legalizacja gazomierza

legalizacja gazomierza
Już blisko 20 lat firma GAZ SERWIS Tarnowskie Góry działa prężnie na rynku usług gazowniczych. Przez te kilkanaście lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie w budowie i projektowaniu urządzeń dla branży gazowniczej. Mówiąc doświadczenie mamy na myśli zespół inżynierów, kierowników budowy oraz personel techniczny, który dysponuje wiedzą i praktyką.
http://www.gazserwis.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

smarowanie nart Ostrów

smarowanie nart Ostrów
W oparciu o produkty TOKO, oferujemy serwis nart zjazdowych i snowboard -ów. Wykorzystywane w serwisie produkty i profesjonalne narzędzia to efekt testów, doświadczeń gromadzonych przez specjalistów TOKO przez ponad 97 lat. Serwis i wiedza podparta szkoleniami w TOKO, to gwarancja prawidłowo wykonanej usługi. Oddając na warsztat sprzęt mogą Państwo liczyć do sprawną obsługę oraz profesjonalizm wykonywanych usług
http://toko-serwis.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zarządca nieruchomości Bydgoszcz

Zarządca nieruchomości Bydgoszcz
Zarządzenie nieruchomością to zadanie żmudne i czasochłonne. Warto więc powierzyć je specjalistom z długoletnim doświadczeniem zawodowym. Firma Gall zajmuje się administrowaniem wspólnotami mieszkaniowymi w Bydgoszczy. Oferujemy kompleksową obsługę prawną, finansowo-księgową, administracyjną oraz techniczną. Czuwamy nad konserwacją budynków, wykonujemy plany potrzeb remontowych, prowadzimy wykazy lokali i najemców, a także rozliczamy opłaty za media oraz usługi komunalne. Zapraszamy do współpracy.
http://www.gall.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt