Recenzje
Haft komputerowy. Hafciki, Haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .

Wyszukaj stronę        

Usługi


sprzątanie

sprzątanie
AdClean to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca szeroko pojęte usługi sprzątania w Grodzisku Mazowieckim. Świadczymy usługi o najwyższym standardzie. Naszym klientom zapewniamy: mycie okien, pranie dywanów oraz kompleksowe sprzątanie. Pracujemy zarówno w domach, mieszkaniach, jak i biurach. Oferujemy sprzątanie cykliczne a także jednorazowe. Wyróżnia nas profesjonalizm oraz wysoka jakość używanych środków czystości. Korzystamy ze sprzętów wyłącznie renomowanych marek. W sprzątaniu specjalizujemy się już od kilku lat. Zaufało nam już wiele dużych i małych firm.
http://www.adclean.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Reklama Wielkoformatowa

Reklama Wielkoformatowa
PROFIT MEDIA działa na rynku reklamy i promocji od 2002 roku. Wyspecjalizowaliśmy się w nietypowych formach reklamy zewnętrznej, głównie wielkoformatowej, drukowanej na siatce winylowej lub winylu i umieszczanej na fasadach budynków i rusztowaniach. W oparciu o najnowsze techniki reklamowe dostarczamy rozwiązań na miarę Państwa zapotrzebowań. Oferujemy naszym Klientom kompleksową obsługę kampanii reklamowych.
http://www.profitmedia.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Rozminowanie

Rozminowanie
Firma USGM Grzegorz Majewski świadczy następujące usługi saperskie: - Oczyszczanie terenu - rozminowanie z przedmiotów wybuchowych i niebezpiecznych pochodzenia wojskowego (niewypały, niewybuchy itp.) - Nadzór saperski Posiadamy specjalistyczny sprzęt wykrywający oraz doświadczoną kadrę z długoletnią praktyką zawodową. Saperzy zatrudniani przez firmę posiadają wszystkie uprawnienia niezbędne do prowadzenia prac z użyciem materiałów wybuchowych zgodnie z przepisami.
http://www.usgm.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Marcin Starostka

Marcin Starostka
Zajmujemy się architekturą, aranżacją wnętrz, grafiką oraz kompleksowym wykończaniem wnętrz i remontami. Nasza usługa może być całościowa (od projektu do realizacji) lub może obejmować jedynie etap projektowy lub wykonawczy. Marta Błaszczykiewicz - architektura, wnętrza, grafika. Marcin Starostka - wykończanie wnętrz, remonty.
http://www.projektowanie-wykonawstwo.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt