Recenzje
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam
Forum matura. Szkolne Forum matura , pomoce naukowe.
Korepetycje z języka polskiego w Katowicach. Najlepsze Korepetycje z języka polskiego w Katowicach .

Wyszukaj stronę        

Windy dla niepełnosprawnych


Nowoczesne windy dla niepełnosprawnych

Nowoczesne windy dla niepełnosprawnych
Skoro w dzisiejszych czasach niesłychanie sporo zbiorowości ludzkiej ma komplikacje towarzyszące wędrowaniu, wiodący producenci trudniący się budową lokali wyszli naprzeciw chęciom jednostkowych nabywców i rozpoczęli wykonywanie nadzwyczaj ultranowoczesne i pożyteczne rezydencje. Tak aby pomóc w kroczeniu, zarządzono montaż niesłychanie istotnej sprawy, a ściślej mówiąc platformy dla niepełnosprawnych. Z powodu tego wszelki dom będzie przytulny, a prześciganie trudności będzie pod każdym względem nie trudne.
http://rehabloch.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Platformy schodowe

Platformy schodowe
By polepszyć osobom niepełnosprawnym poruszanie się oferujemy państwu duży wybór wszelkiego rodzaju urządzeń, które prezentujemy na stronie arcondzwigi.pl. Nasza firma trudni się projektowaniem i montażem różnorakich urządzeń podnośnikowych dostosowanych dla osób niepełnosprawnych. Świetnie zdają egzamin nie tylko we wszystkich placówkach ale także w domach odbiorców indywidualnych. Dzierżymy rozległe doświadczenie oraz zatrudniamy doskonałych pracowników, co zapewnia mistrzowskie przeprowadzenie montażu dobranych urządzeń. Prowadzimy montaż na terenie całego kraju, a na arcondzwigi.pl umieściliśmy niezbędne wiadomości kontaktowe. Dopasowując się do potrzeb naszych nabywców wykonujemy również oryginalne instalacje.
http://arcondzwigi.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Platformy dla osób niepełnosprawnych

Platformy dla osób niepełnosprawnych
Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że pokonanie stopnia i progu przez osoby niepełnosprawne naprawdę jest dla nich ogromnym wyzwaniem, a nawet rzeczą nie do pokonania, dlatego też wiele firmy decyduje się na instalacje specjalnych platform dla tych osób. Tryb-Dzwig oferuje swoim klientom kompleksową instalacje takich platform. Doświadczenie jakie posiadają pozwala na dobranie najbardziej optymalnych urządzeń, elementów i zaprojektowanie wind tak, aby nie było problemów z ich użytkowaniem.
http://www.tryb-dzwig.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Windy zewnętrzne dla niepełnosprawnych|Windy-Schodowe

Windy zewnętrzne dla niepełnosprawnych|Windy-Schodowe
Windy-schodowe to firma oferująca asortyment sprzętów przeznaczonych do niwelowania barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych. W ofercie posiadamy szeroki asortyment urządzeń dźwigowych, wśród których znalazły się windy do domu, krzesełka schodowe oraz platformy i windy zewnętrzne dla niepełnosprawnych. Zapraszamy do zapoznania się zarówno z ofertą naszej firmy, jak i platformą informacyjną, którą znajdą Państwo na stronie www.windy-schodowe.pl.
http://windy-schodowe.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt