Recenzje
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.
prace po angielsku. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace po angielsku . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
pozycjonowanie stron Łódź. Profesjonalne usługi pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Szukasz pozycjonowania strony? Tutaj znajdziesz: pozycjonowanie stron Łódź

Wyszukaj stronę        

Serwis


Naprawa lodówek Kraków

Naprawa lodówek Kraków
Specjalizujemy się w naprawach oraz instalacji sprzętu AGD - przede wszystkim zajmujemy się naprawą pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, kuchenek gazowo-elektrycznych, piekarników i płyt do zabudowy. Świadczymy usługi z zakresu napraw AGD dla osób prywatnych i firm. Zapewniamy krótkie terminy oraz fachową i kulturalną obsługę. A wszystko to w bardzo konkurencyjnych cenach.Udzielamy gwarancji na wykonane naprawy. Naprawy lodówek w Krakowie: Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki-Borek, Fałęcki, Swoszowice, Podgórze, Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta
http://www.technikan.pl/naprawa-agd-krakow.html
Zgłoś nie działający link/spam


sala szkoleniowa Wrocław

sala szkoleniowa Wrocław
Zapraszamy Państwa do przeprowadzenia konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, prezentacji, to stylowe i oryginalne miejsce sprawi że będą one niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju. Wynajmij sale konferencyjno-szkoleniową w Pałacyku Każdy przedsiębiorca wie, jak ważny w biznesie jest odpowiedni kontakt z pracownikami. Równie ważne są relacje z klientami. Dlatego niejednokrotnie trzeba ogłosić zebranie, naradę, konsultacje z ważnymi partnerami. Ale w biznesie nie liczą się nie tylko ludzie ale także miejsca. Sceneria ma ogromny wpływ na przyswajanie wiedzy podczas szkoleń, na osiąganie porozumienia podczas pertraktacji czy wreszcie nad podpisywaniem ważnych umów.
http://www.palacyk260.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Serwis laptopów bielany

Serwis laptopów bielany
Laptopy, drukarki czy komputery jak każdy przedmiot czasami się psuje. Czasami jest to drobiazg, usterka, którą każdy potrafi sam naprawić. Inaczej mają się sprawy nasz sprzęt domawia posłuszeństwa a my nie wiemy co się dzieje. W takich wypadkach warto skorzystać z pomocy specjalisty. Jeżeli mieszkasz na Bemowie, Żoliborzu lub bielanach to serdecznie zapraszamy do firmy Ap-Komp. To najlepszy możliwy wybór w Warszawie. Nasza firma oferuje usługi związane z serwisem infrastruktury informatycznej w Państwa firmie dzięki, dzięki czemu może ona działać bez przeszkód. Oferowane przez nas usługi obejmują: Dla komputerów PC: instalacje systemu operacyjnego, naprawa monitora, czyszczenie klawiatury, uszkodzenia mechaniczne,itd.
http://www.ap-komp.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Jung-Serwis

Jung-Serwis
Przedsiębiorstwo Jung-Serwis specjalizuje się w dostarczaniu sprawdzonych wózków widłowych znanych marek: Jungheinrich, Still i Linde. Oferujemy sprawny całościowy serwis wózków widłowych. Dokonujemy napraw, przeglądów oraz konserwacji, w tym naprawę płyt sterujących. Do naprawy naszych wózków korzystamy z oryginalnych podzespołów, oferujemy również regeneracje zużytych podzespołów. W ofercie mamy używane maszyny - sprawdź nasz asortyment używanych wózków widłowych. Sprawdź też możliwość wynajmu wózków! Wejdź na naszą stronę www. Zapoznaj się z ofertą.
http://www.jung-serwis.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt