Recenzje
Diamond Expert. Najlepsza wycena diamentów - Diamond Expert .
Prawnik Konrad Bartuzel. Profesjonalny Prawnik Konrad Bartuzel . Zapraszam
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!

Wyszukaj stronę        

Mieszkania Poznań


Odbiory mieszkań, formalności budowlane

Odbiory mieszkań, formalności budowlane
Odbiór mieszkania od dewelopera w Poznaniu i Powiecie Poznańskim przez inspektora z wieloletnim doświadczeniem, profesjonalnym sprzętem, doradztwo budowlane. Załatwianie formalności przed rozpoczęciem budowy do uzyskania pozwolenia na budowę.
http://phu-allora-invest-jf.otobiznes.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Odbiór mieszkania Poznań

Odbiór mieszkania Poznań
Odbiór mieszkań i domów od dewelopera w Poznaniu i Powiecie Poznańskim wykonane przez inspektora, kompleksowa obsługa inwestycji, wynajem sprzętu budowlanego, prowadzenie formalności przed rozpoczęciem inwestycji oraz sprzedaż działek i domów to zasadnicza działalność PHU Allora Invest.
http://odbiormieszkaniadomu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Krowodrza Mieszkania

Krowodrza Mieszkania
Wykonujemy interesujące osady domków mieszkalnych na nowoczesnych osiedlach, które znajdują się w dogodnej odległości od serca miasta. W pobliżu nastaje coraz to to oryginalniejsze życie na poziomie – eleganckie sklepiki, jednostki naukowe, lecz nadal nie jest to zasadnicze serduszko Krakowa, dzięki czemu nie ma tutaj mowy o jakichkolwiek korkach oraz wznoszących się na wszelkim etapie zanieczyszczeniach. Zakup własnej osobie nowe lokum, wykończone estetycznymi oknami, drzwiami, listwami, podłogami oraz parapetami. Z wszelkiego okna posiadasz ciekawy pejzaż, natomiast małe bloczki sprawiają, iż nie musisz już taszczyć ciężarów na większe piętro.
http://malemieszkania.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam


Monday Development S.A.

Monday Development S.A.
Hevelia to kameralne osiedle mieszkaniowe, usytuowane u zbiegu ulic Heweliusza i Palacza, na poznańskim Grunwaldzie. Wzniesioną przez dewelopera Monday Development inwestycję cechuje harmonijny, prosty i funkcjonalny projekt. Osiedle tworzy zespół czteropiętrowych budynków, który bezpośrednio graniczy z parkiem miejskim. W budynkach znajdują się łącznie 174 lokale mieszkalne i użytkowe, o powierzchniach od 24 do 93 m2. Na uwagę zasługuje fakt, że obiekty mieszkalne stanowią jedynie 30 proc. terenu całego osiedla.
http://www.hevelia.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt