Recenzje
Lee. Legenda sztuk walk Lee .
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Sprzątanie







ATOM sprzątanie

ATOM sprzątanie
Atom sprzątanie – Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z bogatą ofertą, firmy sprzątającej ATOM. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu fachowego sprzątania na terenie Poznania jak i okolicznych miejscowości takich jak: Komorniki. Jesteśmy fachową firmą z długim doświadczeniem, popartym wieloma potwierdzającymi opiniami, naszych zachwyconych kontrahentów. Jeśli poszukują Państwo bezbłędnej firmy, której planują Państwo zlecić prace takie jak: odśnieżanie, koszenie trawy, sprzątanie bo budowach, sprzątanie biur, mycie okien czy renowację posadzek. Serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasza firma zapewni Państwu wysoki poziom czystości w atrakcyjnej cenie.
http://atom-sprzatanie.pl/
Zgłoś nie działający link/spam


czyszczenie komory spalania trójmiasto

czyszczenie komory spalania trójmiasto
Urządzenie do wodorowania silników spalinowych HHO Double Clean jest owocem 3 letnich badań laboratoryjnych, których uwiecznieniem jest patent na jedyną technologie w skali światowej. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku motoryzacyjnego, proces usuwania osadów został skrócony do 20 min a jakość jak i cykl procesu wodorowania osiągnął najwyższą jakość i efektywność. Dzięki użyciu w procesie wodorowania składnika Cleaning Agent dodatkowo proces dekarbonizacji chroni czyszczone elementy przed szybkim osadzaniem i kumulowaniem . Wysoka wydajność urządzenia ( 2000 ltr gazu na godzinę) pozwala na umieszczenie go na pierwszym miejscu wśród oferowanych urządzeń na rynku.
http://hhopolska.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Atom-Serwis sp. z o.o.

Atom-Serwis sp. z o.o.
Atom Serwis oferuje usługi sprzątania dla firm z Poznania, Swarzędza, Przeźmierowa i okolicznych miejscowości w Wielkopolsce. Nasza oferta obejmuje profesjonalne sprzątanie biur i magazynów, koszenie trawy, sprzątanie po budowach, renowację posadzek, czyszczenie elewacji oraz wynajem maszyn sprzątających.
http://www.atom-sprzatanie.pl
Zgłoś nie działający link/spam


sprzątanie po zgonach

sprzątanie po zgonach
Nasza firma od lat specjalizuje się w odkażaniu, dezynfekcji, sprzątaniu po zgonach, a także oczyszczaniu miejsc śmierci. Nie ma znaczenia stan rozkładu zwłok. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu sprzątanie po zmarłym przebiega sprawnie i bezpiecznie. Zajmujemy się oczyszczaniem po zgonie naturalnym, zabójstwie, samobójstwie, a także zdarzeniach losowych. Należy podkreślić, że sprzątanie po zgonach, dezynfekcja, odkażanie mieszkań czy lokali po zmarłych stanowi niebezpieczeństwo. To dlatego nie powinno się decydować na działania na własną rękę
http://recovers.pl
Zgłoś nie działający link/spam





<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 dalej>



UrbiCMS 2008    kontakt