Recenzje
prace doktorskie. Szukasz pomocy? prace doktorskie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

Wyszukaj stronę        

Tłumaczenia


Biuro Tłumaczeń KMK

Biuro Tłumaczeń KMK
Biuro Tłumaczeń KMK rozpoczęło działalność w 1997 r. Mamy doświadczenie z zakresu tłumaczeń specjalistycznych, technicznych i medycznych. Obsługujemy większość języków europejskich. Pracują dla nas tłumacze – inżynierowie i specjaliści licznych dziedzin nauki i techniki. Zachowujemy najwyższą jakość, co potwierdzają certyfikaty ISO 9001 i PN-EN 15038. Pliki do tłumaczenia odbieramy, a przetłumaczone wysyłamy głównie poprzez internet. Indywidualnie podchodzimy do każdego dokumentu.
http://www.tlumaczenia-kmk.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Tłumaczenia Techniczne i Medyczne Język Norweski

Tłumaczenia Techniczne i Medyczne Język Norweski
Profesjonalne biuro , jakim jest Futura Centrum Językowe, nieustannie dba o to, by jak najsprawniej realizować projekty swoich klientów w dziedzinie tłumaczeń różnorodnych dokumentów, od specyfikacji lekarskich po pisma medyczne.
http://tlumaczenianorweski.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych

Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych
Profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne. Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych zapewnia pomoc wykształconych i doświadczonych tłumaczy o głębokiej znajomości z zakresu medycyny, prawa czy techniki. Przygotowanie tłumaczeń w szybkim czasie. Biuro obsługuje wszystkich klientów z pomocą sieci. Internetowa wycena i przyjmowanie zleceń. W dowolny projekt może zostać zaangażowanych kilku specjalistów, ułatwiających przygotowanie tłumaczenia.
http://www.biurotlumaczenspecjalistycznych.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Tłumaczenia Litewski

Tłumaczenia Litewski
Tłumaczenia z/na litewski. Na czas i dokładnie, po opłacalnych cenach oraz z dbałością o bezpieczeństwo przekazywanych informacji. Profesjonalni tłumacze opracowują dokumenty w sposób szczegółowy i dbają o oryginalne brzmienie tłumaczenia. Jednocześnie stale doskonalą swoje umiejętności, pragnąć iść za rozwijającym się językiem. Zaś obsługa biura, wykorzystując system teleinformatyczny, jest w stałej łączności z klientami.
http://www.litewskitlumaczenia.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt