Recenzje
Korepetycje z języka polskiego. Najlepsze Korepetycje z języka polskiego w Katowicach.
praca licencjacka po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca licencjacka po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
Spis Aptek. Spis aptek i gabinetów w Polsce. Najlepsze Spis Aptek .

Wyszukaj stronę        

Tłumaczenia


tłumaczenia kraków

tłumaczenia kraków
Pisemne i ustne - tłumaczenia dla Ciebie Spółka Sigillum z dawnej stolicy - Krakowa zaprasza na do własnego serwisu internetowego a także do poznania się z wielkim wachlarzem usług związanych z tłumaczeniami.|świetną ofertą naszych dobrych tłumaczeń. Świetni pracownicy Zespołu Tłumaczy Sigillum, podejmą każde zadanie związane z tłumaczeniem zarówno przysięgłym, tekstowym jak i konferencyjnym.. Zespół tłumaczy przysięgłych z Krakowa świadczy swoje usługi od kilkunastu lat, co daje nam bardzo duże doświadczenie, które skrzętnie wykorzystujemy w pracy z naszymi klientami. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
http://www.sigillum.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

włoski tłumaczenia techniczne ustne i pisemne Katowice

włoski tłumaczenia techniczne ustne i pisemne Katowice
mgr Henryk Machnik - tłumacz techniczny NOT, od 1990 roku wykonuje profesjonalne tłumaczenia techniczne w języku włoskim dla firm. Preferuje tłumaczenia specjalistyczne o bardzo dużym stopniu trudności, takie jak sprawozdania z prób materiałowych, normy i instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń. Specjalizuje się w tłumaczeniach ustnych podczas negocjacji handlowych oraz w czasie szkoleń technicznych przy odbiorach maszyn i linii produkcyjnych. Tłumaczenia ustne wykonuje na terenie Górnego i Dolnego Śląska oraz Małopolski a także bardzo często we Włoszech. Jest to bardzo rzetelny tłumacz, który zawsze pamięta by być lojalnym wobec klienta, który mu zaufał.
http://www.polacco.traduzioni.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Biuro tłumaczeń ASK - tłumacz przysięgły języka francuskiego Warszawa

Biuro tłumaczeń ASK - tłumacz przysięgły języka francuskiego Warszawa
Biuro tłumaczeń ASK (tłumacz przysięgły języka francuskiego Warszawa) oferuje tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z języka francuskiego na język polski oraz z języka polskiego na język francuski, a także tłumaczenia zwykłe z języka włoskiego na język polski i odwrotnie.
http://www.tlumaczenia-fr.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Biuro tłumaczeń języka białoruskiego

Biuro tłumaczeń języka białoruskiego
Biuro tłumaczeń języka białoruskiego, którego oferta gwarantuje pełne dopasowanie do potrzeb klienta i typów tłumaczonych dokumentów. Każdym tłumaczeniem zajmuje się tłumacz najlepiej obeznany w określonym kręgu tematycznym. Wynika to ze świadomości, że każda dziedzina życia posiada własną terminologię. Wśród usług znajdują się tłumaczenia specjalistyczne dla firm i osób prywatnych. Pozytywną cechą firmy jest metoda odbioru i wykonywania powierzonych zadań. Możliwe jest sfinalizowanie wszystkich spraw formalnych przez Internet. Z tego powodu z oferty biura mogą skorzystać klienci z całej Polski.
http://bialoruski24.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt