Recenzje
maszyny czyszczące lewi-polska. Nasze maszyny czyszczące lewi-polska to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających.
pompyciepla.pabianice.pl. Szukasz dobrego i opłacalnego ogrzewania do swojego domu? Wejdź na stronę pompyciepla.pabianice.pl , znajdziesz tam rozwiązania na każdą kieszeń!
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.

Wyszukaj stronę        

Tłumaczenia


Anna Karp profesjonalne tłumaczenia włoski i angielski

Anna Karp profesjonalne tłumaczenia włoski i angielski
Anna Karp tłumaczka języka angielskiego i włoskiego, z kilkunastoletnim doświadczeniem, właścicielka firmy Meva Translations w Warszawie. Absolwentka Italianistyki UW. Język angielski doskonaliła w Londynie. Posiada dyplom CPE i wieloletni staż lektorki języka angielskiego na wyższych uczelniach. Specjalizuje się w tłumaczeniach z dziedzin: prawa, bankowości, ekonomii, finansów, ubezpieczeń i marketingu. Tłumaczy także teksty techniczne, literackie, strony internetowe i filmy. Świadczy profesjonalne usługi dla dużych i mniejszych firm oraz dla klientów indywidualnych, m.in. dla banku, biur tłumaczeń, przedsiębiorstw produkcyjnych, agencji PR, firm consultingowych, wydawnictw. Przestrzega poufności i etyki zawodowej.
http://www.meva-translations.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Profesjonalne Usługi Tłumaczeniowe WORDLINK

Profesjonalne Usługi Tłumaczeniowe WORDLINK
Firma WORDLINK wykonuje tłumaczenia pisemne, ustne oraz audiowizualne oraz zapewnia kompleksową obsługę językową oraz techniczną podczas konferencji, kongresów czy seminariów. Nasi tłumacze tworzą profesjonalny i doświadczony zespół ekspertów językowych oraz specjalistów w wielu dziedzinach - od medycyny po technologię produkcji. Powierzając nam wykonanie tłumaczenia, mogą być Państwo pewni, że zlecenie zostanie wykonanie rzetelnie i terminowo. Gwarantujemy fachowość oraz atrakcyjne ceny. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!
http://www.wordlink.pl
Zgłoś nie działający link/spam

tłumaczenie angielskiego

tłumaczenie angielskiego
Biuro tłumaczeń Futura Centrum Językowe posiada niezwykle dobrze przygotowane zaplecze, dlatego jest w stanie sprostać bardzo obszernym projektom. Wykorzystując stronę internetową każdy może zapoznać się z cennikiem lub zapytać o spersonalizowany kosztorys usług tłumaczeniowych.
http://englishtranslations.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Usługi Niemieckojęzyczne- Piotr Szymański

Usługi Niemieckojęzyczne- Piotr Szymański
Usługi Niemieckojęzyczne Piotr Szymański, oferuje kompleksową obsługę firm, jak i osób prywatnych w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych z języka niemieckiego na polski i odwrotnie. Zajmuję się tłumaczeniami zwykłymi oraz specjalistycznymi, jak tłumaczeni techniczne. Prowadzę, także korepetycje i kursy z języka niemieckiego na terenie Rybnika.
http://www.niemieckirybnik.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt