Recenzje
Prawnik Konrad Bartuzel. Profesjonalny Prawnik Konrad Bartuzel . Zapraszam
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Domy z bali


Domy z drewna BZ Bacówka

Domy z drewna BZ Bacówka
Firma BZ Bacówka - domy z drewna oferuje swoim klientom wysokiej jakość domy z bali. Nasza firma powstała z myślą o Państwa wygodzie oraz poczuciu bezpieczeństwa podczas realizacji inwestycji budowlanych z drewna. W zależności od potrzeb oferujemy Państwu, wykonanie całej inwestycji tzw. "pod klucz". W zależności od indywidualnych oczekiwań załatwimy za Państwa także wszelkie konieczne formalności związane m.in. z zakupem materiałów. Budujemy domy z bali drewnianych świerkowych o grubości od 40 do 160 mm, sprowadzonych ze Skandynawii.
http://www.bzbacowka.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Dekarstwo

Dekarstwo
Jednostka Eko-Drew-Dom to pierwszorzędne gonty i więźby dachowe dla Twojego domu. Jesteśmy sprofilowaną firmą w obrębie usług dekarskich i konstrukcji domów szkieletowych a także z drewna litego "z bala".Firma Eko-Drew-Dom powstała w związku nasilającym się zapotrzebowaniem na budownictwo drewniane. Jest ono niezmiernie ekologiczne, ponadczasowe ale również względnie szybkie w budowie. W sztuce budowie domów "z bala" jesteśmy jednym z liderów w Polsce i za granicą. Nasze wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowany sprzęt, którym dysponujemy pozwala nam kreować innowacyjne rozwiązania technologiczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów świadczymy obszerny wachlarz usług dostosowywany do osobistych żądań konsumentów.
http://ekodrewdom.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Domy z bali

Domy z bali
Specjalizujemy się w budowie domów z drewna, domów z bali oraz domów szkieletowych. Do produkcji naszych wyrobów używamy certyfikowanych wkrętów firmy Spax i Wurth. Drewno klejone kvh i bsh, którego używamy sprowadzone jest z Austrii i Niemiec i posiada wszystkie wymagane certyfikaty europejskie. Takie drewno daje nam pewność że produkt finalny jakim jest Państwa wymarzony dom drewniany, szkieletowy będzie służył przez wiele lat Państwu i następnym pokoleniom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią domów które zrobiliśmy.
http://domy-drewmar.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt