Recenzje
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.

Wyszukaj stronę        

Maszyna do szycia


Tanie maszyny do szycia.

Tanie maszyny do szycia.
Maszyna do szycia Janome to wysoka jakość w umiarkowanej cenie. Firma ETI jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce Janome. Zapraszamy do zapoznania się z japońską marką, jednego z największych producentów. W zeszłym roku z linii montażowej zstąpiła 50 milionowa najnowsza maszyna do szycia. Powodem do dumy jest fakt, że nikt na świecie nie wytworzył więcej. Z tej okazji firma Janome zaprasza do punktów dystrybucji, na testowanie maszyn, oraz do zapoznania się z promocyjnymi cenami.
http://www.maszyny-do-szycia.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Linia Szycia

Linia Szycia
Linia Szycia to mająca niemal trzydziestoletnie doświadczenie firma, działająca na terenie Poznania. Oferuje maszyny do szycia, zarówno na skalę przemysłową, jak też domową. Firma ciągle rozszerza swoją działalność. Obecnie w ofercie ma także maszyny do pakowania i odnawialne źródła energii. W ten sposób można u nas znaleźć elektrownie wiatrowe lub panele fotowoltaiczne. Zadbamy o Państwa też po zakupie – prowadzimy bowiem specjalistyczną obsługę gwarancyjną. Zachęcamy uprzejmie do odwiedzania naszego sklepu on line i naszej siedziby, gdzie będziecie Państwo mogli sprawdzić część naszego asortymentu.
http://liniaszycia.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt