Recenzje
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .
Reklama internetowa Łódź. Reklama internetowa Łódź to strzał w 10!
praca licencjacka po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca licencjacka po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Wyszukaj stronę        

Dezynsekcja


dezynsekcja Warszawa - DDD Perfekt Legionowo - STRONA GŁÓWNA

dezynsekcja Warszawa - DDD Perfekt Legionowo - STRONA GŁÓWNA
DDD Perfekt to działająca od 2005 roku firma z tradycjami i z doświadczeniem świadcząca usługi z zakresu dezynsekcji i deratyzacji.Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, zabiegi wykonujemy zgodnie z systemem HACCP (AnalizaZagrożeń i Krytyczne Punkty Kontrolne).Dezynsekcja warszawa. Profesjonalnie i Skutecznie zwalczamy: Prusaki, pluskwy, karaluchy, mole, gryzki, rybiki, mrówki, pająki, kleszcze, osy, szerszenie, komary, meszki, muchy, szczury, myszy!!
http://www.dezynsekcja.home.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Ozone fresh Bolesławiec

Ozone fresh Bolesławiec
Opis: Firma Ozone fresh powstała w odpowiedzi na rosnący popyt na usługi dezynfekcji , sterylizacji oraz usuwania zapachów za pomocą ozonu. Oferujemy pełen zakres usług w zakresie odświeżania , sterylizacji i dezynfekcji w różnych dziedzinach gospodarki. Wyróżnia nas wiedza i doświadczenie, co zapewnia najwyższą jakość i zadowolenie klienta. Przy pomocy profesjonalnych generatorów ozonu usuwamy całkowicie przykre zapachy , bakterie , roztocza , wirusy, zarodniki grzybów ,plechy itp. zagrażające zdrowiu. Na stronie zapoznają się Państwo z naszą ofertą oraz z podstawowymi informacjami na temat ozonu. Dziękujemy za odwiedzenie naszej witryny i zapraszamy do współpracy.
http://www.ozone-fresh.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dezynsekcja Warszawa

Dezynsekcja Warszawa
Firma Insekt-der posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji. Oferta firmy zwrócona jest do klientów jednostkowych jak także piekarni, ubojni, miejscach użyteczności publicznej i innych. Do najważniejszych obowiązków firmy zalicza się: zwalczanie kretów, dezynsekcja Warszawa, odkomarzanie, eliminowanie gryzoni, likwidacja szerszeni, much na otwartych powierzchniach także drobnoustrojów chorobotwórczych. Firma Insekt-der specjalizuje się dodatkowo chemiczną ochroną roślin i krzewów w ogródkach przydomowych i sadach.
http://www.insektder.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Usługi dezynfekcji i dezynsekcji w Bydgoszczy

Usługi dezynfekcji i dezynsekcji w Bydgoszczy
Wykonujemy tanio i solidnie usługi w zakresie: odrobaczania, odszczurzania, dezynfekcji wody i pomieszczeń, fumigacji magazynów zbożowych. Usługi wykonujemy w systemie HACCP. Prowadzimy także sprzedaż środków deratyzacyjnych i dezynfekcyjnych. Gwarantujemy skuteczność i odpowiedzialność w tępieniu wszelkiego rodzaju robactwa i gryzoni. Cena usług zależy od ilości i jakości zużytego środka. Dla stałych klientów udzielamy korzystnych rabatów. Wystawiamy faktury VAT. Prowadzimy także sprzedaż szerokiej gamy środków dla odbiorców indywidualnych.
http://www.dezynfekcja.info.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt