Recenzje
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.
pisanie doktoratu. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie doktoratu to błahostka.
maszyny czyszczące lewi-polska. Nasze maszyny czyszczące lewi-polska to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających.

Wyszukaj stronę        

Proekty domów


Projekty domów

Projekty domów
Biuro tworzy projekty indywidualne oraz adaptacje gotowych projektów domów. Współpraca zdolnych konstruktorów oraz doświadczonych architektów daje bardzo dobre wyniki w postaci innowacyjnych konstrukcji, które spełniają wszelkie oczekiwania inwestora. Myślimy przyszłościowo, dlatego w trakcie projektowania doradzamy różne rozwiązania zmniejszające koszty budowy oraz późniejsze koszty eksploatacyjne budynku.
http://www.tom-arch.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Architekt Kraków

Architekt Kraków
Od kilku lat zajmuję się projektowaniem domów jednorodzinnych. Moje projekty domów charakteryzują się nietuzinkowym wyglądem, indywidualnym podejściem i atrakcyjnością pod kątem umiejscowienia budynku. Służę swoim klientom długoletnim doświadczeniem i wiedzą z zakresu projektowania. Oczywiście klient może wybrać projekt, który już wykonywałem dla kogoś innego, wszystko zależy od podejścia klienta. Staram się niczego nie narzucać i dostosowywać się do potrzeb zamawiającego.
http://mj-a.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt