Recenzje
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.
Szpitale. Największy Szpitale , szpitale w różnych województwach i miastach.

Wyszukaj stronę        

Usługi różne


Szklarz Wrocław

Szklarz Wrocław
Master-Art to profesjonalna firma zajmująca się różnego typu wyrobami z luster i szkła, pracami remontowymi, a także wykonują meble na zamówienie. Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w swym fachu i dlatego ich praca końcowa przynosi zadowalające wyniki. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i dlatego Ich prace są niepowtarzalne.
http://www.masterart.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Tajemniczy Klient

Tajemniczy Klient
Testeris.pl oferuje swoim Klientom kompleksowe badania jakości w zakresie tajemniczy Klient, tajemnicze badanie, audyt stron internetowych, akcje promocyjne i badania marketingowe mające na celu podniesienie dochodów ze sprzedaży produktów Zleceniodawcy w punktach detalicznych, hurtowych oraz usługowych.
http://www.testeris.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Przewóz kontenerów

Przewóz kontenerów
Agencja celna i spedycyjna, która działa w miastach Łódź, Gdynia, Gdańsk i Hamburg. Działalność MA-AN to kompleksowe reprezentowanie interesów klientów przed organami celnymi w Polsce, przygotowanie i weryfikację dokumentów celnych, przewóz kontenerów, składowanie towarów, transport kontenerów morskich oraz przesyłek drobnicowych. Obsługa celna, transport morski, usługi logistyczne. Kompleksowa obsługa - Sad, intrastat, t1, ładunki drobnicowe, ładunki ponadgabarytowe, konsygnacja, konfekcjonowanie.
http://www.ma-an.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Dj na wesele

Dj na wesele
Oferujemy atrakcyjne ceny, każdorazowo kalkulowane wg potrzeb i możliwości Klienta, dbałość o szczegóły, własny, nowoczesny i atrakcyjny sprzęt nagłośnieniowo - oświetleniowy, doświadczonych DJ, sprawdzonych w boju konferansjerów oraz masę atrakcji dodatkowych.
http://www.bestdj.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Serwis pioneer

Serwis pioneer
Twój pioneer wymaga naprawy, przegladu a może regulacji, gemini się rozjechało, a może oświetlenie z Waszej dyskoteki wymaga okresowej konserwacji. Zapraszamy do DJ serwis. Najlepsze ceny, ekspresowe naprawy i usługi obięte gwarancją. To tylko niektóre z naszych atututów. Sprawdź nas!
http://www.djservvis.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt