Recenzje
Prace Licencjackie Napisane za Grosze. Prace Licencjackie Napisane za Grosze to oferta dla Ciebie.
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .

Wyszukaj stronę        

Eventy


eventy

eventy
Organizacja imprez masowych, koncertów i imprez integracyjnych dla firm. Firma Event Factory to bogate doświadczenie nabyte przy współorganizacji Sywestra w Krakowie, Wianków, Pyromachiny i wielu innych imprez plenerowych. Event Factory Kraków to także organizacja konferencji i imprez rocznicowych dla firm. Gwarantujemy wysoką jakość usług. Naszą domeną są: eventy, widowiska, koncerty plenerowe, dni miast, konferencje, kongresy, zjazdy i spotkania firmowe oraz duże imprezy masowe i pikniki z udziałem nawet kilkuset tysięcy uczestników. Organizujemy festiwale i nietypowe projekty kulturalne.
http://www.event-factory.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

HIGH LEVEL Group - Imprezy integracyjne, eventy

HIGH LEVEL Group -  Imprezy integracyjne, eventy
Firma HIGH LEVEL świadczy nowoczesne i zintegrowane usługi na rynku MICE (meetings, incentives, conferences, events). Naszym Klientom zapewniamy pełen profesjonalizm, szeroki wachlarz usług oraz korzystne warunki finansowe. Na życzenie zapewniamy gadżety reklamowe oraz pełną dokumentację fotograficzną z organizowanych eventów.
http://www.highlevel.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Prowadzenie imprezy

Prowadzenie imprezy
Serwis Oficjalny - Konferansjer Magda Michniak - doświadczenie jako prezenterka tv, prowadząca, konferansjerka. Zajrzyj na stronę jeżeli interesuje Cię wodzirej do prowadzenia imprezy - profesjonalne prowadzenie imprez okolicznościowych przez konferansjerki. Usługi lektorskie - nagrania lektorskie i podkładanie głosu do reklam radiowych i reklam telewizyjnych. Prezenterzy - lektor, konferansjer, prezenter, Małopolskie Konferansjerzy zapraszają. Kompleksowe prowadzenie imprez.
http://www.magdamichniak.pl
Zgłoś nie działający link/spam

imprezy dla firm

imprezy dla firm
Bestur Event's Group zapewnia kompleksową obsługę imprez w najbardziej urokliwych zakątkach centralnej Polski. Zapraszamy do ośrodków sportowo-rekreacyjnych: Wawrzkowizna, Góra Kamieńsk oraz do centrum konferencyjnego Sport Hotel w Bełchatowie. Gwarantujemy wymarzone miejsca spotkań integracyjnych i szkoleniowych, zapewniając optymalne warunki do pracy jak i aktywnego wypoczynku. Znajdą Państwo u nas nieograniczone możliwości organizacji eventów sportowych, rekreacyjnych i gier strategicznych zarówno w wersji outdoor jak i indoor. Oferujemy wyjątkowe centrum konferencyjno - eventowe na każdą porę roku.
http://www.bestur.net
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt