Recenzje
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
profesjonalny druk na płótnie Textileprint. profesjonalny druk na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.

Wyszukaj stronę        

Fotografia ślubnaKarol Chaba Studio Fotograficzne

Karol Chaba Studio Fotograficzne
Karol Chaba jest kompetentnym fotografem, specjalizującym się w fotografii ślubnej. Stara się on tworzyć wyjątkowe fotografie, które oddadzą emocje tego, ważnego w życiu każdego z klientów dnia. Oprócz dokumentacji ślubu i przyjęcia weselnego, w ofertę wchodzi także sesja plenerowa. Jest ponadto możliwość zakupu wielu dodatkowych, eleganckich pamiątek ślubnych. Są to m.in. zdjęcia na płótnie, fotoksiążka, fotoalbum, czy zdjęcia w drewnianym pudełku z wygrawerowanym napisem. Na stronie www karolchaba.pl odnajdziecie szczegóły oferty oraz przykładowe sesje par, które zaufały Karolowi Chabie.
http://www.karolchaba.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Damian Stoszko

Damian Stoszko
Damian Stoszko to miłośnik fotografowania. Nie traktuje zatem swojej pracy tylko jako formy zarobku. Wśród prowadzonych usług, dominuje jest fotografia ślubna. Wprawnie zajmie się on sesją plenerową, a także fotoreportażem z samego ślubu. Zrealizuje dla Państwa także sesje rodzinne lub portretowe. Robi zdjęcia głównie na Dolnym Śląsku, jednakże wybierze się do klienta nawet poza Polskę. Decyzję o wyborze Damiana Stoszko warto poprzedzić zobaczeniem jego portfolio dostępnym na stronie internetowej. Wybierz pomysłowe podejście do fotografii Damiana Stoszko.
http://damianstoszko.com
Zgłoś nie działający link/spam


fotograf ślubny Człuchów

fotograf ślubny Człuchów
Fotografia ślubna w najlepszym wydaniu - Piotr Melnyk - Fotografia. PAKIET REPORTAŻ zawiera zdjęcia z podziałem na: – przygotowania (opcjonalnie bez dopłaty) 2 godziny przed ceremonią – przygotowania Panny Młodej i Pana Młodego – błogosławieństwo ilość zdjęć na pendrive – min. 30 – ceremonia – zdjęcie grupowe – życzenia pod kościołem (USC) lub pod salą w zależności od życzenia Pary Młodej ilość zdjęć na pendrive – min. 50 – zabawa weselna (do oczepin włącznie) – życzenia pod kościołem (USC) lub pod salą w zależności od życzenia Pary Młodej
http://melnyk.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Fotograf Lublin

Fotograf Lublin
Fotografia pozwala nam zatrzymać cudowne momenty na dłużej, dzięki czemu nawet po upływie długich lat możemy do nich powracać. W ofercie: fotografia Lublin fotografia ślubna fotografia dziecięca fotografia ciążowa fotografia noworodkowa fotografia okolicznościowa Fotografia okolicznościowa to niezapomniane, bezcenne chwile, które warto uwiecznić na długo. Są to magiczne wydarzenia, które uwiecznione na fotografii będą wyjątkową, bezcenną pamiątką na długie lata. Fotografia okolicznościowa: Chrzciny dziecka Komunia święta Pierwsze urodziny
http://sorkowska.com/
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt