Recenzje
Spis Aptek. Spis aptek i gabinetów w Polsce. Najlepsze Spis Aptek .
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.

Wyszukaj stronę        

Angielski


nauka języka angielskiego Ząbki

nauka języka angielskiego Ząbki
Nasza szkoła istnieje od 2003 roku. Z powodzeniem prowadzimy zajęcia językowe na terenie Warszawy, Marek i Ząbek. Mamy także bogatą ofertę dla firm i klientów biznesowych. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Ząbkach przy ulicy Malczewskiego 6. Do dyspozycji naszych słuchaczy przeznaczone są cztery sale dydaktyczne. Prowadzimy także zajęcia w szkołach podstawowych w Markach i Ząbkach. Dzięki naszej działalności wspieramy budżety tych szkół. Współpracujemy z wydawnictwem Oxford University Press Polska, dzięki czemu każdego roku dobieramy podręczniki i materiały dodatkowe, dostosowane do potrzeb uczniów
http://www.sukces-szkola.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Program do nauki słówek - Voowl

Program do nauki słówek - Voowl
Znajomość języka angielskiego jest dzisiaj koniecznością. Bez tej wiedzy ciężko jest osiągnąć wymarzoną pracę. Tradycyjną metodą nauki jest czasochłonne i usypiające uczenie się w domu przy biurku. Jest to metoda nieefektywna i nieskuteczna. Program do nauki słówek Voowl eliminuje ten problem. Zamiast męczyć się w domu, chwyć swojego smartfona i ucz się kiedy masz na to ochotę. Ile czasu dziennie marnujesz w komunikacji miejskiej lub kolejkach? Przestań marnować czas i ucz się szybko z aplikacją Voowl. Możesz układać własne testy lub skorzystać z opracowanych przez nas materiałów zawierających słówka angielskie. Ucz się kiedy chcesz i czego chcesz.
http://www.voowl.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kurs Angielskiego

Kurs Angielskiego
Przewidujesz wypad poza granice Polski? Potrzebny będzie angielski - odwiedź ofertę solidnych szkoleń językowych w doświadczonej szkole. Prowadzimy zajęcia z każdego poziomu zaawansowania biegłości języka. Zasadniczy język rozmowy w całym świecie. Przekazujemy rozległe doświadczenie w zakresie angielskiego. Najlepsze sposoby kształcenia, natychmiastowe oraz stałe wyniki. Poznaj ofertę kursów językowych.
http://www.kursyangielskiego.edu.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

angielski dla dorosłych Puławy

angielski dla dorosłych Puławy
Szkoła Języków Obcych HOUSE to szkoła o zdefiniowanej strategii działania: stawia na jakość i efektywność nauczania przez wykwalifikowaną kadrę z wykorzystaniem nowoczesnych środków przekazu (pracownie multimedialne wraz z interaktywnymi programami nauczania).
http://house.pulawy.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt