Recenzje
wycieczki E-Almatur. Wybierz wycieczki E-Almatur a będziesz zachwycony!
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl

Wyszukaj stronę        

Język polskijęzyk polski korepetycje Bydgoszcz

język polski korepetycje Bydgoszcz
Korepetycje w Bydgoszczy. Tym z Państwa, którzy poszukują profesjonalnej pomocy w nauce dla swojej pociechy, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Logoi. Prowadzimy zajęcia indywidualne z języka polskiego dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Pracujemy zarówno z uczniami zdolnymi, pragnącymi rozwinąć swoje umiejętności bardziej, niż jest to możliwe w szkole, jak i z uczniami mającymi trudności w przyswajaniu materiału. Zapraszamy!
http://www.logoi.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam


kurs języka polskiego jako obcego

kurs języka polskiego jako obcego
Oferuję kursy języka polskiego na terenie Warszawy i okolic. Dojazd do ucznia. Zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. Interesujące materiały, nacisk na kształcenie umiejętności mówienia. Doświadczenie poparte wykształceniem kierunkowym lektora.
http://czesc.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Opracowania lektur szkolnych

Opracowania lektur szkolnych
Zapraszamy na nasze strony poświęcone lekturom szkolnym. Znajdziesz tam pełne opracowanie wraz ze wszystkimi tematami lekcji omawianych na języku polskim. Ponadto przygotowaliśmy biografie znanych twórców oraz notatki szkolne często zadawane jako praca domowa. Aby rozszerzyć wiedzę zawsze można skorzystać z bibliografii przedmiotowej.
http://2l.pl
Zgłoś nie działający link/spam


Materiały do nauki języka polskiego dla obcokrajowców Easypolish

Materiały do nauki języka polskiego dla obcokrajowców Easypolish
Wyszukują Państwo fachowych szkoleń języka polskiego online? Ćwiczenia indywidualne oraz grupowe, zajęcia z lektorami, ogrom ćwiczeń oraz lekcji również dla dorosłych i dzieci. Oto szkoła języka polskiego Easy Polish dla obcokrajowców. Zapewniamy materiały edukacyjne oraz możliwość szkolenia przez skype. Na witrynie internetowej przedstawiamy pełną propozycję - gorąco zapraszamy do skorzystania z oferty i do rozpoczęcia współpracy.
http://easypolish.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

<wróć 0 1 2 3 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt