Recenzje
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.
pisanie pracy licencjackiej. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie pracy licencjackiej to błahostka.
forum o tańcu. Zapraszamy na forum dot. tematyki tańca. Wejdź i zobacz: forum o tańcu . Poznaj bratnie dusze rozmawiaj o tańcu.

Wyszukaj stronę        

Studia


Studia magisterskie

Studia magisterskie
Strona Instytutu Ekonomii i Zarządzania oferującego szeroki zakres kierunków na studiach licencjackich, magisterskich i podyplomowych. Studia magisterskie to aktualnie najchętniej wybierany tryb nauki na naszej uczelni. Studia z nami to gwarantowana przyszłość.
http://www.econ.uj.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szkoła wyższa

Szkoła wyższa
Cosinus Łódź - Studia wyższe I stopnia. Kierunki administracja i socjologia - administracja publiczna, praca i zabezpieczenia społeczne, socjologia organizacji i zarządzania oraz socjologia zbiorowości terytorialnych. Szkoła wyższa w Łodzi - zaoczne. Wydział Nauk Społecznych i Humanistycznych - studenci, rekrutacja, profil kształcenia.
http://ws.cosinus.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Studia Bielsko

Studia Bielsko
Wybór wyższej uczelni to dziś istotny krok w rozwoju młodego człowieka. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania ma do zaoferowania studia na przyszłościowm kierunku, dyplom inżyniera informatyka, profesjonalną kadrę, infrastrukturę, własne podręczniki. Jakość kształcenia akcentują akredytacje krajowe i zagraniczne.
http://www.wsi.edu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Studia podyplomowe w Warszawie

Studia podyplomowe w Warszawie
Studia podyplomowe i MBA oferowane przez uczelnie w Warszawie. W serwisie emta.pl znaleźć można opisy kierunków i specjalności studiów podyplomowych prowadzonych przez Politechnikę Warszawską, SGH, Uniwersytet Warszawski, SGGW i inne warszawskie uczelnie. Serwis zawiera też - poza opisami kierunków i specjalności studiów podyplomowych - prezentacje uczelni z aktualnymi, przydatnymi dla kandydatów na studia wiadomościami.
http://emta.pl/
Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 dalej>UrbiCMS 2008    kontakt