Recenzje
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

Wyszukaj stronę        

Mieszkania Gdańsk Południe


Mieszkania Gdańsk Południe

Mieszkania Gdańsk Południe
Innowacyjne i atrakcyjne mieszkania pod klucz w Gdańsku to Osiedle Lazurowe. Umiejscowione w dogodnej lokalizacji, jaką jest dzielnica Gdańsk Południe, Osiedle proponuje mieszkania wyposażone. Osiedle Lazurowe jest pierwszą tak korzystną propozycją mieszkaniową na rynku gdańskim. Niespotykane w budownictwie na polskim rynku mieszkania zbudowane w wysokim, europejskim standardzie. Z nami powstanie Państwa mieszkanie „pod klucz” - wystarczy zakup mebli pokojowych, aby móc się wprowadzać. Łazienki i WC wyposażamy w hiszpańską glazurę i terakotę. Do wszystkich mieszkań doprowadzone są łącza internetowe, telewizyjne a dla zagwarantowania bezpieczeństwa instalowane są video domofony.
http://www.osiedlelazurowe.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Projekty domów pasywnych - Dom za grosz

Projekty domów pasywnych - Dom za grosz
Rozpoczynając współpracę z naszą firmą osiągasz porękę głównie należytej funkcjonalności swojego domu. Dobierając projekty stosujemy 30-letnie doświadczenie a dodatkowo bieżącą wiedzę która wynika z dużych kontaktów z Kontrahentami. Aktualnie w naszej ofercie posiadamy nie tylko schematy domów, ale także budynki. Zarysy są projektowane w w naszej pracowni a także są rezultatem kooperacji z ponad 70 budowlańcami z całej Polski. Tak wskutek tego spectrum dotyczy nie tylko typów planów, ale również architektury, szczegółów oraz charakterystycznych fragmentów podejść funkcjonalnych.
http://www.domzagrosz.pl
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt