Recenzje
prace po angielsku. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace po angielsku . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
pozycjonowanie stron Łódź. Profesjonalne usługi pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Szukasz pozycjonowania strony? Tutaj znajdziesz: pozycjonowanie stron Łódź
wzory prac licencjackich. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę wzory prac licencjackich i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy

Wyszukaj stronę        

Biznes w Unii


Twój Partner handlowy w Europie Wschodniej

Twój Partner handlowy w Europie Wschodniej
WiW East Europe jest grupą firmą specjalizującą się w działalności przedstawicielskiej na rynku wschodnioeuropejskim. Od ponad 10 lat oferujemy usługi organizacyjne, dystrybucyjne i administracyjne w zagranicznej działalności przedsiębiorstw partnerskich w Rosji i/lub Polsce – tworzenie sieci sprzedaży, telemarketing, budowa systemu dystrybucji, wsparcie logistyczne oraz prowadzenie spraw prawno-księgowych i działania marketingowe. Do naszych atutów należą m. in. indywidualna koncepcja usług dostosowana do specyfiki działalności klienta oraz wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie wykwalifikowanych pracowników.
http://www.e-wiw.eu/?page_id=40&lang=pl
Zgłoś nie działający link/spam

FREE Business Opportunities

FREE Business Opportunities
Business opportunity listings, including work at home business opportunities, franchise opportunities, business opportunities and more. Directory of franchises and business opportunities for sale in a wide range of locations and industries. Search detailed listings of home business opportunities that allow you to work from home with minimal startup costs and provide unlimited earning potential. Finding ideas for a small business opportunity can seem overwhelming, but if you create a goal for yourself and take small steps to reach that goal, it can be successful.
http://toallusers.info
Zgłoś nie działający link/spam

Baterie trakcyjne i prostowniki

Baterie trakcyjne i prostowniki
Firma nasza dostarcza na rynek polski wysokiej jakości baterie trakcyjne i prostowniki produkcji firmy ENERSYS, BAE - Niemcy oraz GFS - Niemcy. Zajmujemy się pełnym serwisowaniem dostarczanych baterii i prostowników. Oferowane przez nas baterie odznaczają się przy prawidłowej obsłudze długą żywotnością - min. 1500 cykli. Gwarancja na baterie trakcyjne i prostowniki wynosi 12 miesięcy. Termin realizacji zamówienia - ok. 14 dni. W cenę wliczona jest dostawa do wskazanego magazynu w kraju. Termin płatności - 21 dni od daty faktury. Przy wysokiej jakości oferowanego towaru zapewniamy satysfakcjonujące Państwa korzystne ceny.
http://trakcyjne-baterie.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia
Jak wiadomo ważną rzeczą w naszym świecie jest biznes. Mamy z nim do czynienia na każdym kroku, Wystarczy rozejrzeć się dookoła, by zobaczyć wiele jego odłamów. Są to sklepy, zakłady fryzjerskie, a także wszystko to co zarejestrowane jest jako działalność gospodarcza. Oczywiście niektórzy prowadzą także nie legalne biznesy, dzięki czemu unikają płacenia podatków, a także ubezpieczeń różnego typu. Na biznesie opiera się gospodarka wielu państw, co też można zauważyć analizując PKB. W biznesie podstawą jest ekonomia to Ona uczy jak prowadzić biznes, wypełniać wszystkie związane z nim papiery, a także uczy tego co przysługuje prowadzącemu firmę.
http://www.biznes-i-ekonomia.com
Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2008    kontakt